Sadyba I

SADYBA I to centrum całego kompleksu ośrodków SADYBA. Tworzy go grupa zintegrowanych zabudowań o zróżnicowanych funkcjach i przeznaczeniu. Ośrodek dysponuje 250 miejscami noclegowymi. W budynku głównym znajduje się 5 luksusowych apartamentów, 8 komfortowych pokoi dwuosobowych oraz dwuosobowe pokoje standardowe. Wszystkie posiadają bogate wyposażenie, w tym łącza internetowe.

Większość pokoi posiada taras i balkon. Ogólny komfort podnoszą przestronne hole, wygodna winda oraz udogodnienia dla niepełnosprawnych. Na gości spragnionych odnowy biologicznej czekają: jacuzzi, wanna z hydromasażem, sauna fińska, sauna parowa, fotel masujący oraz siłownia.

SADYBA I zapewnia świetne warunki wypoczynku i rekreacji, jest również doskonałym miejscem na organizowanie przyjęć weselnych, bankietów, rozmaitych imprez okolicznościowych, także konferencji i szkoleń. Istotnym atutem jest znakomita kuchnia wykorzystująca wyroby własnego zakładu mięsnego. Nie bez znaczenia jest własna plaża z przystanią oraz własny, monitorowany parking.

Ośrodki SADYBA oferują różnorodne formy rekreacji i wypoczynku we wszystkich porach roku. Wielką regionalną atrakcją jest kajakowy spływ Szlakiem Konwaliowym. Tę niezwykle piękną wodną trasę o długości 37 km. tworzy system 19 jezior i kanałów położonych na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Na terenie ośrodka jest ogólnodostępne WiFi. Ośrodek dysponuje prywatną plażą.

Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia. Śniadania w cenie  35 zł/os. Dla dzieci do lat 3 wyżywienie nieodpłatne. Dzieci w wieku od lat 3 do 10 - 20 zł/os.

Dla zmotoryzowanych gości przygotowany jest obszerny parking w cenie 10 zł za dobę.

Fitness & SPA

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy możliwość skorzystania, z wanny z masażem, sauny „suchej”, „parowej” jak fotela masującego.
Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość wykupienia masażu: klasycznego, pleców, rąk czy masażu gorącymi kamieniami.

 

Dla dzieci

Nasi najmłodsi goście posiadają możliwość skorzystania z placu zabaw jak i trampoliny. Niewątpliwą zaletą ośrodka „Sadyba” jest dostęp do prywatnego zadbanego kąpieliska mieszczącego się na terenie ośrodka.

 

Dla aktywnych

Dla osób które wolą spędzać czas w bardziej aktywny sposób, przygotowaliśmy możliwość skorzystania z:
siłowni jak i wycieczek żaglówką, katamaranem, bryczkami.

Na terenie ośrodka dodatkowo znajduje się: stół do tenisa stołowego, stół bilardowy, kort tenisowy oraz boiska do: kosza, siatkówki

 

Pokoje standardowe

Wygodne pokoje hotelowe, każdy pokój z łazienką. W zależności od Państwa potrzeb możemy zaoferować pokoje jednoosobowe jak i większe dla maksymalnie 5 osób.

Cennik:

 • Pokój jednoosobowy od 150zł za dobę,
 • Pokój dwuosobowy od 190 zł za dobę.
 • Pokój trzyosobowy od 220 zł za dobę.
 • Pokój czteroosobowy od 260 zł za dobę

Apartamenty

Luksusowy apartament z eleganckim umeblowaniem i dużą przestronną łazienką.

Cennik:

 • Apartament jednoosobowy od 210 zł za dobę.
 • Apartament dwuosobowy od 310 zł za dobę.
 • Apartament trzyosobowy od 450 zł za dobę.

Domki

Dla osób zmęczonych zgiełkiem hotelu proponujemy wypoczynek bliżej natury w atrakcyjnych domkach. W zależności od Państwa potrzeb możemy zaoferować domki dwuosobowe jak i większe dla maksymalnie 6 osób.

Cennik:

 • Domek dwuosobowy od 260 zł za dobę.
 • Domek trzyosobowy od 290 zł za dobę.
 • Domek czteroosobowy od 330 zł za dobę.
 • Domek pięcioosobowy od 380 zł za dobę.